NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 eur

SUSIPAŽINKITE SU NUOSTABIA ŠPAKLIAUS KOMANDA

POLINA, vizažistė, Špakliaus įkūrėja

Labas, aš esu Polina. Kūryba yra mano aistra. Išreiškiu ją per vizažą ir antakių meną. Esu visiškai įsimylėjusį savo darbą ir Špaklių.Negalėčiau pavadinti Špakliaus studija, nes tai yra daug daugiau ir viskas apie meilę. 

Dirbu profesnionalia vizažiste jau daugiau nei 6 metus. Mokymams ir tobulinimuisi skiriu ypatingai daug dėmesio ir tai darau nuolatos. Baigiau vieną geriausių makiažo mokyklų Lietuvoje Carolina MakeUp studio. Taip pat Make Up 2 Go makiažo mokyklą. O tobulinausi, net neišvardinsiu visų, pas Matildą Inozemstevą, Militą Daiker, Justiną Gafaro. Dirbau su geriausiais Juozu Statkevičiumi, Liutauru Salasevičiumi, Viktorija Jaukunčiskaitė ir t.t.

KAROLINA, estetinės kosmetologijos terapiautė

Sveiki, esu estetinės kosmetologijos terapiautė - Karolina.

Esu sau labai reikli, tad nuolat gilinu savo žinias įvairiuose kūno ir veido priežiūros seminaruose, webinaruose bei kursuose. Kasmet vis keliuosi savo kvalifikacijas.

Kosmetologija išties plati profesija, tačiau esu laiminga jog galiu tobulintis daugelyje sričių, pradedant blakstienomis ir antakiasis ir baigiant pėdų masažu, visas procedūras aš paverčiu savotišku SPA.

Mano arkliukas ir varikliukas - veido masažai, įvairios kosmetinės procedūros, kurios išties duoda labai gerus ir matomus rezultatus. Miegantis klientas procedūros metu, man didžiausias ir geriausias įvertinimas, nes žinau - jog po procedūros, klientą išlydėsiu ne tik su spindinčia ir atgaivinta oda, bet ir pailsėjusį bei su plačia šypsena.

Džiaugiuosi prisijungusi prie Špakliaus komandos ir tikiuosi jog tai taps ilga ir labai gražia draugyste, ne tik su komandos narėmis, bet ir su visais būsimais mano klientais šioje studijoje!

GINTARĖ, vizažistė-šukuosenų meistrė

Sveiki! Esu grimo dailininkė- makiažo meistrė Gintarė.

Kelionė iki šios dienos, kai galiu vadinti save profesionalia makiažo meistre buvo nuostabi ir kupina neįkainojamos patirties! Savo patirties bagažą kaupiau dalyvaudama fotosesijose, kino aikštelėse, televizijos projektuose, atlikdama makiažą įvairioms progoms, taip pat teminį grimą fotosesijoms, vaikų šventėms!

Grimo dailininkės- vizažistės profesiją įgijau "Grimo  akademije", toliau tobulinu savo žinias ir domiuosi naujausiomis makiažo tendencijomis. 

Esu be galo laiminga matydama patenkintus klientus, džiaugiuosi galėdama išpildyti jų lūkesčius!  Atskleisti ir pabrėžti mūsų žavesį kartais tiek nedaug reikia, tik truputėlis makiažo magijos ir jūsų šypsena veide!

Špaklius yra ta vieta kur tik užsukęs į saloną jautiesi laukiamas! Draugiška ir profesionali komanda, tai kas mane pastūmėjo prisijungti ir tapti jos dalimi!

Samanta, kirpimo ir dažymo meistrė

Labas, aš Špakliaus komandos narė Samanta.

Esu kirpimų ir dažymų komandos narė. Įgyvendinau savo gyvenimo svajonę pakeisti profesiją, todėl su dideliu noru, žingsnis po žingsnio mokausi iš geriausių Špakliaus meistrų kirpimo ir dažymo paslapčių.

Kirpėjos profesiją įgijau Jitl stilistų mokykloje, šiuo metu žinias gilinu Špakliaus studijoje su šios srities profesionalais. Ateities planai - gilinti žinias Atwins mokymų akademijoje.

Esu draugiška optimistė kuri niekada nepasiduoda, tad kirpejos specialybėje siekiu dirbti tik aukštos kokybės lygmenyje. Vertinu profesionalumą iš kitų, todėl to siekiu ir pati.

Myliu žmones, vertinu bendravimą ir atvirumą, todėl mielai kviečiu į jaukią Špakliaus studiją palepinti plaukus nauju kirpimu bei spalva.

Živilė, vizažistė

Sveiki, mano vardas Živilė. Esu makiažo meistrė. Meilę makiažui atradau dar paauglystėje ir labai džiaugiuosi galėdama tai vadinti savo darbu! 

Visažistės kursus baigiau Makeup Secrets akademijoje, taip pat nuolat tobulinuosi ir atnaujinu žinias įvairiuose seminaruose, online kursuose bei privačiuose pamokose pas žinomas Lietuvos visažistes.


Mano tikslas, kad kiekviena klientė su mano atliktu makiažu jaustųsi laiminga ir savimi pasitikinti. Kiekviena iš Jūsų esate unikali, todėl padarysiu viską, kad atrasčiau būtent jums labiausiai tinkantį ir Jus džiuginantį įvaizdį. Iki pasimatymo grožio salone Špaklius!✨

MONIKA, antakių ir blakstienų meistrė

Aš esu Monika ir be galo džiaugiuosi, jog gražinsiu Jus “Špakliuje”!

Antakių dizaino mokiausi pas puikų estetinį skonį turinčią bei išmanančią šį meną Dorota Turčinskąją, o blakstienų laminavimo ir priauginimo paslapčių GK akademijoje, pas didelę patirtį sukaupusią Silviją Očkurenko. Nekantrauju savo įgytas žinias pritaikyti atliekant procedūras Jums.

Esu perfekcionistė - tad pažadu, jog po vizito pas mane išeisite su labiausiai Jums tinkančiais antakiais.

MARTA, vizažistė

Esu vizažistė, savo profesinį augimą pradėjusi prieš 5 metus. Baigiau kursus Grimo Akademijoje, tobulinausi Vilniaus dizaino kolegijoje. Pradėjusi dirbti operose, fotosesijose, atradau Špaklių - nuo tada puošiu klientes šventinėms progoms, greitu metu siūlysiu ir sušukavimo paslaugas.

Daugiausia dirbu su reklaminėmis bei mados fotosesijomis, skaičiuoju jau 10 publikacijų tarptautiniuose bei vietiniuose žurnaluose (L’Officiel Baltics ir Lithuania, Flanelle, SWO, Period).

Špaklius man yra grožio oazė, į kurią atėjus, kiekvienas gali atsipalaiduoti, palikęs savo rūpesčius profesionalų rankoms

AISTĖ, vizažistė, šukuosenų meistrė

Labas, aš esu Aistė. Baigiau Grimo akademiją, taip pat Cinderella Beauty School antakių bei blakstienų laminavimą.

Esu dirbusi televizijoje, filmavimų aikštelėse, fotosesijose, teatre.

Į Špaklių atėjau toliau tobulėti ir augti kaip specialistė. Geriausias įvertinimas - švytinčios klienčių akys.

SAULĖ, ŠPAKLIAUS administratorė, grožio studijos įkūrėjos Polinos pagalbininkė

Labas! Esu ŠPAKLIAUS administratorė, grožio studijos įkūrėjos Polinos pagalbininkė - Saulė. Domiuosi įvairiomis grožio procedūromis ir priemonėmis nuo pat paauglystės. Špaklių atradau labai netikėtai, tačiau tuo labai džiaugiuosi, kadangi čia vieta, kur galiu pildyti savo asmenines žinias apie grožio procedūras ir priemones. Mano tikslas - kiekvienam klientui pasiūlyti, atrasti ir patarti apie geriausiai jam asmeniškai tinkančia procedūrą ar labiausiai tinkančias priemones, taip pat suderinti Jums tinkamiausius laikus, kad galėtumėt neskubėdami palepinti save ir pailsėti mūsų studijoje! Kiekvieno iš Jūsų lauksiu ŠPAKLIAUS studijoje, taip pat su malonumu atsiliepsiu į kiekvieną Jūsų skambutį ir žinutę, kad tik galėčiau ištiesti pagalbos ranką renkantis procedūrą, jos laiką ir žinoma produktus!

AURA, manikiūro - pedikiūro meistrė

Sveiki! Mano vardas, Aura ir labai džiaugiuosi prisijungusi prie nuostabaus Špakliaus kolektyvo. 🤍

Mano profesinė patirtis 3 metai, atlieku manikiūrą - pedikiūrą, labai myliu savo atliekamą darbą.

Su dideliu nekantrumu laukiu kuo greičiau pradėti gražinti Jūsų nagučius!

KAMILĖ, manikiūro meistrė

Sveiki, esu Kamilė. Baigiau manikiūro mokymus MA studijoje. Labai džiaugiuosi prisijungusi prie Špakliaus kolektyvo.

Turiu patirties ir dabar norėčiau suteikti džiaugsmo klientui, atėjusiam pas mane padaryti savo norimų procedūrų. Siekiu tobulėti ir tobulinti savo žinias bei įgūdžius. Esu bendraujanti ir labai šiltas žmogus iš salono išeisite su šypsena. 

Kviečiu registruotis, iki pasimatymo 💓

Search