PIRK LETIQUE PRODUKTŲ UŽ 50 eur. IR GAUK MANO ŠPAKLIUS KOSMETINĘ DOVANŲ

SUSIPAŽINKITE SU NUOSTABIA ŠPAKLIAUS KOMANDA

POLINA, vizažistė, Špakliaus įkūrėja

Labas, aš esu Polina. Kūryba yra mano aistra. Išreiškiu ją per vizažą ir antakių meną. Esu visiškai įsimylėjusį savo darbą ir Špaklių.Negalėčiau pavadinti Špakliaus studija, nes tai yra daug daugiau ir viskas apie meilę. 

Dirbu profesnionalia vizažiste jau daugiau nei 6 metus. Mokymams ir tobulinimuisi skiriu ypatingai daug dėmesio ir tai darau nuolatos. Baigiau vieną geriausių makiažo mokyklų Lietuvoje Carolina MakeUp studio. Taip pat Make Up 2 Go makiažo mokyklą. O tobulinausi, net neišvardinsiu visų, pas Matildą Inozemstevą, Militą Daiker, Justiną Gafaro. Dirbau su geriausiais Juozu Statkevičiumi, Liutauru Salasevičiumi, Viktorija Jaukunčiskaitė ir t.t.

MONIKA, vizažistė - plaukų stilistė, Špakliaus įkūrėja

Labas, aš Špakliaus Monika. Esu profesionali grimuotoja- vizažistė, šį darbą dirbanti profesionaliai jau šešerius metus.


2016 m šukuosenų meno mokiausi pas Dalią Žakytę, o 2018 m. ir 2019 m. tobulinausi pas Sharon Blain vestuvinių šukuosenų ir kūrybinių šukuosenų kursuose.Labai myliu savo veiklą ir nuolat tobulinu ir plečiu savo žinias. Daryti makiažą ir šukuosenas man nepakako, todėl 2018 m. nusprendžiau išmokti kirpimo ir koloristikos meno ir baigiau ATWINS akademijos kirpimų ABC, koloristikos ir Neverbalinė kalba- stilistikos kursus.


Špaklius man yra namai, pripildyti meilės, kuriuos norisi puošti, tobulinti taip, kad tiek pati, tiek juos lankantys jaustųsi gerai. Išeitų pakylėti, įkvėpti ir gražiai atrodantys patys sau. 

ANNA, manikiūro meistrė

Labas, esu manikiūro meistrė Anna.

Lietuvoje esu palyginti neseniai, šiek tiek daugiau nei metus, todėl dar nelabai moku lietuvių kalbos, bet kalbu rusiškai ir angliškai.


Prieš metus baigiau manikiūro kursus Lietuvoje, nuo tada dirbu manikiūro meistre. Procedūros metu stengiuosi kuo kruopščiau ir tiksliau atlikti manikiūrą. Aparatinį / kombinuotą manikiūrą darau individualiai kiekvienam klientui. Stiprinu klienčių nagus ir kiekvienai manikiūrą parenku idividualiai.

AGNĖ, vizažistė - šukuosenų meistrė

Labas! Aš Agnė. Esu baigus vieną geriausių makiažo ir grimo mokyklų Lietuvoje "Grimo akademija". Tobulinausi Carolina make-up school, Viktorijos Vaišvilaitės, Dalios Žakytės, Anželikos Wojc kursuose. Atlikau praktiką LRT studijoje įvairiuose projektuose, filmavimuose, ZERO live show, Vilnius City Opera, fotosesijose, koncertuose, teatre.


Myliu žmones, todėl piešiu juos ir ant jų :)


Pasirinkau šį darbą dėl jausmo, kai moteris žiuri į save veidrodyje po mano atlikto makiažo ir jaučiasi pati sau graži. Špakliuje atsiradau dėl pavadinimo, o likau dėl atmosferos ir kolegių, čia tiesiog gera būti.

AGNĖ, plaukų kirpimo ir dažymo meistrė

Sveiki, mano vardas Agnė. Esu neseniai mokslus baigusi ir toliau gilinanti savo srities žinias kirpimų meistrė.

Manau, kad vienintelis būdas gerai dirbti yra tiesiog dirbti mylimą darbą, todėl džiaugiuosi galėdama tai pritaikyti sau.

Vienas žmogus yra pasakęs - „Žmonės gali pamiršti, ką jiems sakėme, jie gali pamiršti, ką dėl jų padarėme, tačiau jie niekuomet nepamirš to, kaip jūs privertėte juos jaustis.“ - todėl patenkinto kliento šypsena yra mano darbo variklis.

Iki susitikimo Špaklius studijoje, nuoširdžiai Jūsų A. ✨

Samanta, kirpimo ir dažymo meistrė

Labas, aš Špakliaus komandos narė Samanta.

Esu kirpimų ir dažymų komandos narė. Įgyvendinau savo gyvenimo svajonę pakeisti profesiją, todėl su dideliu noru, žingsnis po žingsnio mokausi iš geriausių Špakliaus meistrų kirpimo ir dažymo paslapčių.

Kirpėjos profesiją įgijau Jitl stilistų mokykloje, šiuo metu žinias gilinu Špakliaus studijoje su šios srities profesionalais. Ateities planai - gilinti žinias Atwins mokymų akademijoje.

Esu draugiška optimistė kuri niekada nepasiduoda, tad kirpejos specialybėje siekiu dirbti tik aukštos kokybės lygmenyje. Vertinu profesionalumą iš kitų, todėl to siekiu ir pati.

Myliu žmones, vertinu bendravimą ir atvirumą, todėl mielai kviečiu į jaukią Špakliaus studiją palepinti plaukus nauju kirpimu bei spalva.

EVELINA, vizažistė - antakių meistrė

Labas, aš Evelina. Esu vizažo specialistė.Mano sritys: įvairūs makiažai ir grimas ( nuotakos, dieniniai, proginiai, fantasy, creative, fotosesiniai), šukuosenos, antakių dizainas, antakių ir blakstienų laminavimas bei plaukų puoselėjimo procedūros. 

Dirbu tik profesionalams skirtomis priemonėmis: Make Up Forever, Nee Makeup Milano, MaqPro, Nook, Evo ir kitomis. Šioje srityje dirbu nuo 2014m. Domiuosi naujienomis ir grožio tendencijomis. Nuolat dalyvauju seminaruose bei madų pristatymuose. Puošiu modelius bei atlikėjus renginiams, kolekcijų pristatymams (Juozo Statkevičiaus, Jazzu koncertai ir kt.).

Myliu savo darbą ir žmones.Manau, tai kas yra geriausia yra iš gamtos, kiekvienas esame žavus ir tereikia pabrėžti ir išryškinti tai, kas gražiausia mumyse, kaip ir viduje, taip ir išorėje.

MONIKA, antakių ir blakstienų meistrė

Aš esu Monika ir be galo džiaugiuosi, jog gražinsiu Jus “Špakliuje”!

Antakių dizaino mokiausi pas puikų estetinį skonį turinčią bei išmanančią šį meną Dorota Turčinskąją, o blakstienų laminavimo ir priauginimo paslapčių GK akademijoje, pas didelę patirtį sukaupusią Silviją Očkurenko. Nekantrauju savo įgytas žinias pritaikyti atliekant procedūras Jums.

Esu perfekcionistė - tad pažadu, jog po vizito pas mane išeisite su labiausiai Jums tinkančiais antakiais.

AURELIJA, antakių meistrė

Esu Aurelija, antakiai jau nuo labai seniai yra mano aistra. Dažydavau sau, sesei, draugėms, kol sugalvojau pasitobulinti mokymuose. Dėl savęs.

Po kelių metų nusprendžiau, kad atėjo laikas savo pomėgį paversti darbu, todėl po dar vienų (ir tikrai ne paskutinių) mokymų, aš čia - ŠPAKLIUJE.

MARTA, vizažistė

Esu vizažistė, savo profesinį augimą pradėjusi prieš 5 metus. Baigiau kursus Grimo Akademijoje, tobulinausi Vilniaus dizaino kolegijoje. Pradėjusi dirbti operose, fotosesijose, atradau Špaklių - nuo tada puošiu klientes šventinėms progoms, greitu metu siūlysiu ir sušukavimo paslaugas.

Daugiausia dirbu su reklaminėmis bei mados fotosesijomis, skaičiuoju jau 10 publikacijų tarptautiniuose bei vietiniuose žurnaluose (L’Officiel Baltics ir Lithuania, Flanelle, SWO, Period).

Špaklius man yra grožio oazė, į kurią atėjus, kiekvienas gali atsipalaiduoti, palikęs savo rūpesčius profesionalų rankoms

AISTĖ, vizažistė, šukuosenų meistrė

Labas, aš esu Aistė. Baigiau Grimo akademiją, taip pat Cinderella Beauty School antakių bei blakstienų laminavimą.

Esu dirbusi televizijoje, filmavimų aikštelėse, fotosesijose, teatre.

Į Špaklių atėjau toliau tobulėti ir augti kaip specialistė. Geriausias įvertinimas - švytinčios klienčių akys.

Search