NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 eur

SUSIPAŽINKITE SU NUOSTABIA ŠPAKLIAUS KOMANDA

POLINA, vizažistė, Špakliaus įkūrėja

Labas, aš esu Polina. Kūryba yra mano aistra. Išreiškiu ją per vizažą ir antakių meną. Esu visiškai įsimylėjusį savo darbą ir Špaklių.Negalėčiau pavadinti Špakliaus studija, nes tai yra daug daugiau ir viskas apie meilę. 

Dirbu profesnionalia vizažiste jau daugiau nei 6 metus. Mokymams ir tobulinimuisi skiriu ypatingai daug dėmesio ir tai darau nuolatos. Baigiau vieną geriausių makiažo mokyklų Lietuvoje Carolina MakeUp studio. Taip pat Make Up 2 Go makiažo mokyklą. O tobulinausi, net neišvardinsiu visų, pas Matildą Inozemstevą, Militą Daiker, Justiną Gafaro. Dirbau su geriausiais Juozu Statkevičiumi, Liutauru Salasevičiumi, Viktorija Jaukunčiskaitė ir t.t.

KAROLINA, estetinės kosmetologijos terapiautė

Sveiki, esu estetinės kosmetologijos terapiautė - Karolina.

Esu sau labai reikli, tad nuolat gilinu savo žinias įvairiuose kūno ir veido priežiūros seminaruose, webinaruose bei kursuose. Kasmet vis keliuosi savo kvalifikacijas.

Kosmetologija išties plati profesija, tačiau esu laiminga jog galiu tobulintis daugelyje sričių, pradedant blakstienomis ir antakiasis ir baigiant pėdų masažu, visas procedūras aš paverčiu savotišku SPA.

Mano arkliukas ir varikliukas - veido masažai, įvairios kosmetinės procedūros, kurios išties duoda labai gerus ir matomus rezultatus. Miegantis klientas procedūros metu, man didžiausias ir geriausias įvertinimas, nes žinau - jog po procedūros, klientą išlydėsiu ne tik su spindinčia ir atgaivinta oda, bet ir pailsėjusį bei su plačia šypsena.

Džiaugiuosi prisijungusi prie Špakliaus komandos ir tikiuosi jog tai taps ilga ir labai gražia draugyste, ne tik su komandos narėmis, bet ir su visais būsimais mano klientais šioje studijoje!

GINTARĖ, vizažistė-šukuosenų meistrė

Sveiki! Esu grimo dailininkė- makiažo meistrė Gintarė.

Kelionė iki šios dienos, kai galiu vadinti save profesionalia makiažo meistre buvo nuostabi ir kupina neįkainojamos patirties! Savo patirties bagažą kaupiau dalyvaudama fotosesijose, kino aikštelėse, televizijos projektuose, atlikdama makiažą įvairioms progoms, taip pat teminį grimą fotosesijoms, vaikų šventėms!

Grimo dailininkės- vizažistės profesiją įgijau "Grimo  akademije", toliau tobulinu savo žinias ir domiuosi naujausiomis makiažo tendencijomis. 

Esu be galo laiminga matydama patenkintus klientus, džiaugiuosi galėdama išpildyti jų lūkesčius!  Atskleisti ir pabrėžti mūsų žavesį kartais tiek nedaug reikia, tik truputėlis makiažo magijos ir jūsų šypsena veide!

Špaklius yra ta vieta kur tik užsukęs į saloną jautiesi laukiamas! Draugiška ir profesionali komanda, tai kas mane pastūmėjo prisijungti ir tapti jos dalimi!

AGNĖ, vizažistė - šukuosenų meistrė

Labas! Aš Agnė. Esu baigus vieną geriausių makiažo ir grimo mokyklų Lietuvoje "Grimo akademija". Tobulinausi Carolina make-up school, Viktorijos Vaišvilaitės, Dalios Žakytės, Anželikos Wojc kursuose. Atlikau praktiką LRT studijoje įvairiuose projektuose, filmavimuose, ZERO live show, Vilnius City Opera, fotosesijose, koncertuose, teatre.


Myliu žmones, todėl piešiu juos ir ant jų :)


Pasirinkau šį darbą dėl jausmo, kai moteris žiuri į save veidrodyje po mano atlikto makiažo ir jaučiasi pati sau graži. Špakliuje atsiradau dėl pavadinimo, o likau dėl atmosferos ir kolegių, čia tiesiog gera būti.

AGNĖ, plaukų kirpimo ir dažymo meistrė

Sveiki, mano vardas Agnė. Esu neseniai mokslus baigusi ir toliau gilinanti savo srities žinias kirpimų meistrė.

Manau, kad vienintelis būdas gerai dirbti yra tiesiog dirbti mylimą darbą, todėl džiaugiuosi galėdama tai pritaikyti sau.

Vienas žmogus yra pasakęs - „Žmonės gali pamiršti, ką jiems sakėme, jie gali pamiršti, ką dėl jų padarėme, tačiau jie niekuomet nepamirš to, kaip jūs privertėte juos jaustis.“ - todėl patenkinto kliento šypsena yra mano darbo variklis.

Iki susitikimo Špaklius studijoje, nuoširdžiai Jūsų A. ✨

Samanta, kirpimo ir dažymo meistrė

Labas, aš Špakliaus komandos narė Samanta.

Esu kirpimų ir dažymų komandos narė. Įgyvendinau savo gyvenimo svajonę pakeisti profesiją, todėl su dideliu noru, žingsnis po žingsnio mokausi iš geriausių Špakliaus meistrų kirpimo ir dažymo paslapčių.

Kirpėjos profesiją įgijau Jitl stilistų mokykloje, šiuo metu žinias gilinu Špakliaus studijoje su šios srities profesionalais. Ateities planai - gilinti žinias Atwins mokymų akademijoje.

Esu draugiška optimistė kuri niekada nepasiduoda, tad kirpejos specialybėje siekiu dirbti tik aukštos kokybės lygmenyje. Vertinu profesionalumą iš kitų, todėl to siekiu ir pati.

Myliu žmones, vertinu bendravimą ir atvirumą, todėl mielai kviečiu į jaukią Špakliaus studiją palepinti plaukus nauju kirpimu bei spalva.

IRINA, manikiūro, pedikiūro meistrė

Sveiki, mano vardas Irina.
Esu manikiūro meistrė ir be galo džiaugiuosi, kad dirbu savo svajonių darbą.

Mano profesinė patirtis 9 metai, daugiau nei 20 mokymų, todėl teikiu įvairias paslaugas manikiūro srityje: priauginimą (saloninis/arkinis), architektūrinę korekciją, gilų odelių padengimą, švariausią manikiūrą, bet kokio sudėtingumo dizainus, ir tt
Taip pat esu instruktorė ir dėstau manikiūro meną.
Man bus malonu pamatyti jus Špakliuje.

MONIKA, antakių ir blakstienų meistrė

Aš esu Monika ir be galo džiaugiuosi, jog gražinsiu Jus “Špakliuje”!

Antakių dizaino mokiausi pas puikų estetinį skonį turinčią bei išmanančią šį meną Dorota Turčinskąją, o blakstienų laminavimo ir priauginimo paslapčių GK akademijoje, pas didelę patirtį sukaupusią Silviją Očkurenko. Nekantrauju savo įgytas žinias pritaikyti atliekant procedūras Jums.

Esu perfekcionistė - tad pažadu, jog po vizito pas mane išeisite su labiausiai Jums tinkančiais antakiais.

AURELIJA, antakių meistrė

Esu Aurelija, antakiai jau nuo labai seniai yra mano aistra. Dažydavau sau, sesei, draugėms, kol sugalvojau pasitobulinti mokymuose. Dėl savęs.

Po kelių metų nusprendžiau, kad atėjo laikas savo pomėgį paversti darbu, todėl po dar vienų (ir tikrai ne paskutinių) mokymų, aš čia - ŠPAKLIUJE.

MARTA, vizažistė

Esu vizažistė, savo profesinį augimą pradėjusi prieš 5 metus. Baigiau kursus Grimo Akademijoje, tobulinausi Vilniaus dizaino kolegijoje. Pradėjusi dirbti operose, fotosesijose, atradau Špaklių - nuo tada puošiu klientes šventinėms progoms, greitu metu siūlysiu ir sušukavimo paslaugas.

Daugiausia dirbu su reklaminėmis bei mados fotosesijomis, skaičiuoju jau 10 publikacijų tarptautiniuose bei vietiniuose žurnaluose (L’Officiel Baltics ir Lithuania, Flanelle, SWO, Period).

Špaklius man yra grožio oazė, į kurią atėjus, kiekvienas gali atsipalaiduoti, palikęs savo rūpesčius profesionalų rankoms

AISTĖ, vizažistė, šukuosenų meistrė

Labas, aš esu Aistė. Baigiau Grimo akademiją, taip pat Cinderella Beauty School antakių bei blakstienų laminavimą.

Esu dirbusi televizijoje, filmavimų aikštelėse, fotosesijose, teatre.

Į Špaklių atėjau toliau tobulėti ir augti kaip specialistė. Geriausias įvertinimas - švytinčios klienčių akys.

Search