Nemokamas pristatymas nuo 50eur.

SUSIPAŽINKITE SU NUOSTABIA ŠPAKLIAUS KOMANDA

POLINA, vizažistė - antakių meistrė

Labas, aš esu Polina. Kūryba yra mano aistra. Išreiškiu ją per vizažą ir antakių meną. Esu visiškai įsimylėjusį savo darbą ir Špaklių.Negalėčiau pavadinti Špakliaus studija, nes tai yra daug daugiau ir viskas apie meilę. 

Dirbu profesnionalia vizažiste jau daugiau nei 6 metus. Mokymams ir tobulinimuisi skiriu ypatingai daug dėmesio ir tai darau nuolatos. Baigiau vieną geriausių makiažo mokyklų Lietuvoje Carolina MakeUp studio. Taip pat Make Up 2 Go makiažo mokyklą. O tobulinausi, net neišvardinsiu visų, pas Matildą Inozemstevą, Militą Daiker, Justiną Gafaro. Dirbau su geriausiais Juozu Statkevičiumi, Liutauru Salasevičiumi, Viktorija Jaukunčiskaitė ir t.t.

MONIKA, vizažistė - plaukų stilistė

Labas, aš Špakliaus Monika. Esu profesionali grimuotoja- vizažistė, šį darbą dirbanti profesionaliai jau šešerius metus.


2016 m šukuosenų meno mokiausi pas Dalią Žakytę, o 2018 m. ir 2019 m. tobulinausi pas Sharon Blain vestuvinių šukuosenų ir kūrybinių šukuosenų kursuose.Labai myliu savo veiklą ir nuolat tobulinu ir plečiu savo žinias. Daryti makiažą ir šukuosenas man nepakako, todėl 2018 m. nusprendžiau išmokti kirpimo ir koloristikos meno ir baigiau ATWINS akademijos kirpimų ABC, koloristikos ir Neberbalinė kalba- stilistikos kursus.


Špaklius man yra namai, pripildyti meilės, kuriuos norisi puošti, tobulinti taip, kad tiek pati, tiek juos lankantys jaustųsi gerai. Išeitų pakylėti, įkvėpti ir gražiai atrodantys patys sau. 

LAURA, manikiūro- pedikiūro meistrė

Labas, esu manikiūro meistrė Laura. Galite mane vadinti fėja, nes turiu didžiulę silpnybę blizgučiams, gražioms spalvoms. 

Mokiausi pas Renatą Dovgialo, baigiau manikiūro ir gelinio lakavimo kursus, bet galiu savo darbą vadinti pašaukimu nes pradėjau savo karjerą būdama 16 metų besimokydama iš YouTube arba piešiant iš paveikslėlių ir nuotraukų.

Labiausiai mėgstu sudėtingus dizainus ir klientus kurie nebijo eksperimentuoti, o šiuo metu esu labai išsiilgusi piešimo ir pavasariškų spalvų.

AGNĖ, vizažistė - šukuosenų meistrė

Labas! Aš Agnė. Esu baigus vieną geriausių makiažo ir grimo mokyklų Lietuvoje "Grimo akademija". Tobulinausi Carolina make-up school, Viktorijos Vaišvilaitės, Dalios Žakytės, Anželikos Wojc kursuose. Atlikau praktiką LRT studijoje įvairiuose projektuose, filmavimuose, ZERO live show, Vilnius City Opera, fotosesijose, koncertuose, teatre.


Myliu žmones, todėl piešiu juos ir ant jų :)


Pasirinkau šį darbą dėl jausmo, kai moteris žiuri į save veidrodyje po mano atlikto makiažo ir jaučiasi pati sau graži. Špakliuje atsiradau dėl pavadinimo, o likau dėl atmosferos ir kolegių, čia tiesiog gera būti.

VIOLETA, plaukų stilistė

Labas, aš esu Violeta. Esu ambicinga kirpimo meistre -koloristė, turinti 6-erių metų darbo patirtį. Kasdieniniame darbe vertinu galimybę tobulėti ir stengiuosi nuolat lavinti meistriškumą.

Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl man labai svarbu suprasti kliento poreikius ir norus. Visada stengiuosi, kaip įmanoma aiškiau suvokti kliento lukesčius ir darbe pritaikyti visas savo žinias bei įgūdžius.

Dirbu su Wella Professionals plaukų dažymo priemonėmis, todėl lankausi Wella koloristikos ir naujovių seminaruose. Pastaruoju metu teko tobulintis žinias ir įgūdžius su Atwins plaukų priežiūros profesionalais.

Darbinis kredo: „Išsiaiškinam ir kimbam į darbus!“ 

Kredo pajuokavimui: „Man gražu, o Jūs įprasite.“ 

Samanta, junior kirpimo ir dažymo meistrė

Labas, aš Špakliaus komandos narė Samanta.

Esu Junior kirpimų ir dažymų komandos narė. Įgyvendinau savo gyvenimo svajonę pakeisti profesiją, todėl su dideliu noru, žingsnis po žingsnio mokausi iš geriausių Špakliaus meistrų kirpimo ir dažymo paslapčių.

Kirpėjos profesiją įgijau Jitl stilistų mokykloje, šiuo metu žinias gilinu Špakliaus studijoje su šios srities profesionalais. Ateities planai - gilinti žinias Atwins mokymų akademijoje.

Esu draugiška optimistė kuri niekada nepasiduoda, tad kirpejos specialybėje siekiu dirbti tik aukštos kokybės lygmenyje. Vertinu profesionalumą iš kitų, todėl to siekiu ir pati.

Myliu žmones, vertinu bendravimą ir atvirumą, todėl mielai kviečiu į jaukią Špakliaus studiją palepinti plaukus nauju kirpimu bei spalva.

EVELINA, vizažistė - antakių meistrė

Labas, aš Evelina. Esu vizažo specialistė.Mano sritys: įvairūs makiažai ir grimas ( nuotakos, dieniniai, proginiai, fantasy, creative, fotosesiniai), šukuosenos, antakių dizainas, antakių ir blakstienų laminavimas bei plaukų puoselėjimo procedūros. 

Dirbu tik profesionalams skirtomis priemonėmis: Make Up Forever, Nee Makeup Milano, MaqPro, Nook, Evo ir kitomis. Šioje srityje dirbu nuo 2014m. Domiuosi naujienomis ir grožio tendencijomis. Nuolat dalyvauju seminaruose bei madų pristatymuose. Puošiu modelius bei atlikėjus renginiams, kolekcijų pristatymams (Juozo Statkevičiaus, Jazzu koncertai ir kt.).

Myliu savo darbą ir žmones.Manau, tai kas yra geriausia yra iš gamtos, kiekvienas esame žavus ir tereikia pabrėžti ir išryškinti tai, kas gražiausia mumyse, kaip ir viduje, taip ir išorėje.

Search