NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 50EUR

SVEIKI ATVYKĘ Į ŠPAKLIŲ!

SVEIKI ATVYKĘ Į ŠPAKLIŲ  
 
Špaklius - 2017 metais su didžiausia meile įkurta grožio studija, nuo 2020 metų pradėjo internetinėje erdvėje siūlyti auksčiausios kokybės, kruopsčiai atrinktus produktus ir konsultacijas. Nuo 2023 metų padariusi pauzę savo fizinei studijai pilnai persikėlė į www.spaklius.lt 

www.spaklius.lt Jums nereikia rinktis ir galvoti kokie produktai yra geriausi, nes čia patenka jau atrinktos, išbandytos ir tik geriausios priemonės Tavo kosmetinei.

Per ilgą patirtį sukauptos žinios naudojamos konsultacijoms, kad Jūsų namuose būtų tik Jums tinkančios ir geriausios priemonės.


ŠPAKLIUS - TIK SU MEILE. IR DĖL JOS.

SUSIPAŽINK SU MANIMI

Aš Polina, Špakliaus įkūrėja. Ir taip, tai mano frazė - Špaklius tik su meile. Ir dėl jos. Nes viską, ką kuriu darau su didžiausia meile savo veiklai.

Nuo vaikystės esu pamišusi dėl makiažo, bet tik tapusi mama paverčiau savo aistrą ir pomėgį darbu. Esu profesionali vizažistė jau daugiau nei 8 metai, įkūriau Špaklius grožio studją, kuri po 6 sėkmingų metų daro pauzę fizinei erdvei.

Šiuo metu visas mano dėmesys ir meilė yra www.spaklius.lt. Man tai yra tikras atradimas, kai tu gali siūlyti savo klientams geriausius produktus, konsultuoti ir padėti atsikratyti namie nereikalingų priemonių.

Visada kartoju - mažiau yra daugiau, juk svarbiausia kokybė.

Jei dar dvejoji, kas tiktų būtent tau, parašyk man ir padėsiu išsirinkti.

Search